Ugrás a tartalomra

Már alakul az elit mezőny

Létrehozva
Labdarúgás: a területi igazgatóság továbbra is tizenhat csapattal számol.
Kép
Sajti Viktor, az MLSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Területi igazgatója. Fotó: magánarchívum
Sajti Viktor, az MLSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Területi igazgatója. Fotó: magánarchívum

Befejeződött a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 2025/26-os idénye. A pontvadászat utáni, függőben lévő ügyekről kérdeztük Sajti Viktort, a Magyar Labdarúgó Szövetség Vármegyei Területi Igazgatóságának igazgatóját.

Nem lesznek kiesők

– Azzal kezdem, hogy a bajnok Emőd visszaküldte nyilatkozatát és ebben az szerepel, hogy vállalja az NB III-as osztályozót – kezdte a sportvezető, majd így folytatta: – Harmadosztályú kiesőnk nem lesz, ennek következtében a vármegyei elitből sincs búcsúzó. A vármegyei II. osztályú bajnokok közül csak a Sárospatak kért licencet, így az I. osztályú mezőny tagja lesz. Továbbra is tizenhat csapattal számolunk a 2026/27-es elit bajnokság esetében.

A mezőnynek, mint ismeretes, továbbra is tagja az MVSC-Miskolc együttese.

Címkék

Ez is érdekelhet

Magának utalta ki a diákok bérét a nő
Borsod-Abaúj-ZemplénMiskolcBelföldHavaria
Ítéletet hozott a Miskolci Törvényszék másodfokú tanácsa annak a vádlottnak az ügyében, aki egy egyetemi iskolaszövetkezet munkatársaként több mint hatmillió forint kárt okozott.
Viharos szél és jégeső: kiadták a figyelmeztetést Borsodban
Borsod-Abaúj-ZemplénMiskolcBelföld
Hullámzó hidegfront alakítja időjárásunkat a következő napokban, emiatt növekszik a csapadékhajlam, és lassan a hőmérséklet is visszaesik.
garázstűz
Éjszaka csaptak fel a lángok Felsőzsolcán
Borsod-Abaúj-ZemplénMiskolcHavaria
A Kossuth Lajos utcai tűzhöz miskolci és helyi tűzoltók vonultak hétfő éjjel.
Azt akarta, hogy elvigyék a rendőrök – maga hívta a 112 segélyhívót
Borsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
Ítéletet hozott a Miskolci Törvényszék annak a vádlottnak az ügyében, aki a megállapított tényállás szerint 2025. október 12-én – egész napos italozást követően és élettársával való vita után – sajóvelezdi otthonából késő este felhívta a 112 segélyhívót, mert szerette volna, hogy elvigyék a rendőrök.