A szociális rendelet megváltoztatása kapcsán közismertté vált Szepessy Zsolt monoki polgármester szerint felháborító az eljárás, ezért az önkormányzat ügyvédje segítséget nyújt az ügy kárvallottjainak a fellebbezés elkészítésében.
Falopások: a tulajdonosokat büntetnék
Létrehozva
KözéletBelföld
Több mint egymillió forintos büntetést kell fizetniük azoknak az erdőtulajdonosoknak, akiknek Monok környékén ellopták erdejük egy részét. Az erdészeti hatóság szerint, mivel nem jelentették idejében a falopást, büntetésre kell számítaniuk, melynek összértéke 1 millió 215 ezer forint.