Vasárnap éjjel, két óra után egy Miskolc felé közlekedő tehervonat elütött egy férfit a szihalmi vasútállomáson. A férfi sérüléseibe a helyszínen belehalt. A baleset körülményeit a Füzesabonyi Rendőrkapitányság közigazgatási eljárás keretében vizsgálja – mondta el Dósa Flórián rendőr alezredes, a megye rendőrségi sajtószóvivője.