Ugrás a tartalomra

Beindult a RocktoberFest

Létrehozva
lovasi-rocktoberfest.jpgRepublic-, Kispál- és Neo-koncerttel nyitott a RocktoberFest. Három napon keresztül dübörög a rock és a retró az egyetemen. Csütörtök éjjel a Kispál és a Borz koncertjét választottuk. Ma a Belga és az Edda is egy színpadon ugrál, szerencsére nem egy időben. A Hooligans zenekart is péntekre időzítették. Fura társítás ez a három banda egy napon, egy helyszínen; mindegy az est végén úgyis a Belgán találkozik a RocktoberFest összes arca. 
Tovább m.png