Ugrás a tartalomra

Egészségügyi tudományos ülés

Létrehozva
img_1907.jpgJubileumi tudományos ülést tartott ma délután a B.-A.-Z. Megyei Kórház  II. Belgyógyászati Osztálya, fennállásának 50. évfordulója alkalmából. A Miskolci Akadémiai Bizottság Székházában tartott rendezvényen előadások hangzottak el egyebek között az osztály történetéről,  alapítójáról, Prof. Dr. Prónay Gáborról, az epeúti és pancreas betegségek endoszkópos kezeléséről, a vastagbél rákok és rákelőző állapotok diagnosztikájáról, a technológiai fejlődésről a diabetológiában, valamint a II. Belgyógyászati Osztály szerepéről a régióban.