Megkezdődött a 3-as számú főközlekedési út átvezető szakaszán található Gömöri felüljáró karbantartása. Előreláthatólag október 13-ig, hétfőig, a miskolcra bevezető oldalon egy forgalmi sávot lezárnak, így ott torlódásokra kell számítani.