Ez idő alatt július 9-én a Soltész-Nagy Kálmán utca – Vörösmarty Mihály utca kereszteződésében lévő, július 11-én a Vörösmarty Mihály utcai gyalogátkelőhelyen (Szinva ABC előtt) lévő forgalomirányító jelzőlámpa áramellátása szünetel, így nem működik.
Kérik, hogy a karbantartási munkálatok ideje alatt fokozott figyelemmel közlekedjenek az érintett kereszteződésekben.Ha a szolgáltató hamarabb végez a munkálatokkal, a jelzőlámpát visszakapcsolják.