Ugrás a tartalomra

Változás az adventi villamos menetrendjében

Létrehozva
Munkanapokon tanszüneti menetrend szerint közlekedik az adventi villamos december 23-tól.
Kép
Adventi villamos / Fotó: MVK

Az adventi villamos december 23-án és 30-án, valamint január 2-án és 3-án tanszüneti munkanapi menetrend szerint közlekedik, az alábbiak szerint:

a Tiszai pályaudvar végállomásról indul: 10:22, 11:47*, 13:15, 14:47, 16:17, 17:35, 19:02;
Felső-Majláth végállomásról indul: 11:06*, 12:30, 14:00, 15:30, 16:57, 18:17, 19:39.

A weboldalukon és a menetrendkönyvben korábban meghirdetettektől eltérően, a Tiszai pályaudvar végállomásról 11:45 helyett 11:47-kor, míg Felső-Majláth végállomásról 11:00 helyett 11:06-kor indul - adta hírül portálunknak közleményben az MVK. Zrt. 

 

Ez is érdekelhet

Miskolci közgyűlés március 6-án. Fotó: Juhász Ákos
Járatseriff-beszámoló, ingatlaneladások, hitelkeret-emelés – kedden újra összeül a közgyűlés
Miskolc
A folyószámla-hitelkeret egymilliárd forintos emeléséről, önkormányzati ingatlanok értékesítéséről és a csökkenő gyermeklétszám miatt szükségessé váló óvodai csoportösszevonásokról is dönthet következő, ezúttal kedd reggel 7 órakor kezdődő ülésén a miskolci közgyűlés. A képviselők emellett beszámolót hallgatnak meg a járatseriff-rendszer működéséről, valamint a Városi Klímaszerződés előrehaladásáról is.
Nem marad magára az ügyintézésben: indul a SegítőPont Miskolcon
Miskolc
Nem minden ügyintézés egyszerű, de segítséggel könnyebb. Ennek érdekében Miskolcon új szolgáltatás indul azok számára, akik támogatást igényelnek a digitális felületek használatában, az online ügyintézésben vagy a szükséges dokumentumok kezelésében.
Világbajnokságon képviselik hazánkat a Miskolcz-Revital TSE versenyzői
MiskolcSportSzabadidő
A szezon első felében több alkalommal is sikeresen képviselték Magyarországot korosztályuk és kategóriájuk Európa-bajnokságán a Miskolcz-Revital TSE versenyzői. A világversenyekre való kijutás delegálás alapján működő rendszerben történik.
Újra ülésezett a Rehabilitációs Foglalkoztatási Tanács
Miskolc
Hosszabb szünet után újra összeült az önkormányzat Rehabilitációs Foglalkoztatási Tanácsa hétfő délelőtt a városháza közgyűlési termében.