Ugrás a tartalomra

Rásegítő villamosjárat közlekedik a DVTK – Nyíregyháza mérkőzés után

Létrehozva
Február 15-én, szombaton 17 órától rendezik meg a DVTK – Nyíregyháza labdarúgó-mérkőzést. Az MVK rásegítő járatokkal készül.
Kép
Fotó: dvtk.eu

A labdarúgó-mérkőzést követően – segítve a szurkolók könnyebb hazajutását – az MVK Zrt. rásegítő villamosjáratot indít az 1-es villamosviszonylaton, amely a Kocsonyafesztivál rendezvény miatt csak a Malomszög utca megállóhelyig fog közlekedni. A Malomszög utca megállóhelytől a Tiszai pályaudvar felé a VP jelzésű villamospótló autóbuszjáratokkal lehet tovább utazni - írja az MVK.


A VP jelzésű villamospótló autóbuszjáratok megállóhelyei:

a Malomszög utcán a szökőkút melletti autóbusz-megállóhelyen áll meg;
a Városház tér villamosmegálló helyett az Erzsébet tér autóbusz-megállóban áll meg (21-es járatok megállóhelye);
a Villanyrendőr villamosmegálló helyett a Szemere utca autóbusz-megállóban áll meg (21-es járatok megállóhelye);
a Selyemrét és a Szinvapark / Centrum között a villamosmegállókban áll meg;
a Tiszai pályaudvar végállomáson a leszállóhelyen lehet leszállni.

A mérkőzés napján, azaz február 15-én, szombaton 15 és 21 óra között ismét díjmentesen utazhatnak az 1-es villamosjáratokon és az 1-es autóbuszjáratokon a tárgynapi labdarúgó-mérkőzésre érvényes szurkolói jeggyel vagy bérlettel rendelkező drukkerek.

 

 

 

Ez is érdekelhet

Kérdőív: Milyen programokat látna szívesen a Diósgyőri várban?
MiskolcKultúraSzabadidő
A Miskolci Kulturális Központ (MKK) arról kérdezi olvasóinkat, hogy milyen programoknak örülnének a Diósgyőri várban. A kitöltők között ajándékokat sorsolnak ki.
Szennyeződés Szinván
Narancssárgára váltott a Szinva, mérik a szennyezettséget (folyamatosan frissül!)
MiskolcKörnyezet
Valami durván beszínezte a Miskolcot átszelő patakot. A Kiss Ernő utcánál szivárog az üledékes szennyezés a Szinvába, ami már a Petőfi utcai hídnál narancssárga színű, opális elegyet alkot.
Visszavonták a „Meredély dűlő” elnevezést
Miskolc
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzatának Közgyűlése június 23-án tartott ülésén visszavonta a „Meredély dűlő” közterületnévről szóló határozatát.
Ábelesz-kóbelesz és Százéves tojás – búcsúztatták az évadot, várják az újat
MiskolcKultúra
Évadzáró társulati ülést tartott kedden a Miskolci Csodamalom Bábszínház. Az eseményen összegezték az elmúlt évad eredményeit és statisztikai adatait, valamint ismertették a következő évad terveit.