A tavaszi napsütésben sokan választották, május 3-án, anyák napján a régiségvásárt, ami beillett akár egy családi, vagy közösségi programnak. A vidámságot fokozta, hogy van, aki álarcban érkezett. A gyűjtők mellett a laikusok is találhattak maguknak érdekes és hasznos tárgyakat az antik relikviák és régiségek között. Fotóriporterünk képgalériájából jól látszik, hogy régi kerámiákból, edényekből, szobrokból, festményekből, bútorokból, órákból és műszaki cikkekből sem volt hiány. A hangulatot pedig szaxofonos élőzene és autós felvonulás dobta fel. Ha valamit kifelejtettünk volna, június első hétvégéjén személyesen is meggyőződhetnek róla az olvasók a következő régiségvásáron.
Veterán autókat csodálhattak a régiségvásárra kilátogatók
Ez is érdekelhet
Fokozódik a kánikula, és hol van még a vége?
Kánikula sok napsütéssel – ilyen lesz az időjárás szerdán.
Hibaelhárítás a belvárosban, megváltozott a forgalmi rend
Közlekedési információk Miskolcról szerda reggel.
Nyakig vagyunk az aszfaltozásban: miskolci útfelújítás a Harsányi felüljárótól a 26-os útig
Folytatódik Miskolc belterületén az útfelújítás. Három szakaszon dolgoznak. Mutatjuk, mikor készülnek el Miskolc új útjai.