Ugrás a tartalomra

Az utolsó forduló nem oszt és nem szoroz

Létrehozva
Vízilabda: már kiestek a miskolciak az élvonalból.
Kép
mvlc-ferfi-vizilabda-ketto.jpg
A miskolciak kiestek az élvonalból. Fotó: magánarchívum

Az E.ON férfi OB I-es bajnokság keretében a rájátszás utolsó fordulója következik az alsóházi csapatok számára. A helyosztó 14. körének helyi párosítása, június 5., péntek, 19.00, Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda: PannErgy-MVLC-Miskolc – Kaposvári Vízilabda Klub.

A hátralévő mérkőzések eredményeitől függetlenül eldőlt, hogy a Szentes, a Kaposvár, a Debrecen és az UVSE végez a tabella első négy helyén.

A soron következő idényben tizenkét együttes alkotja majd az OB I mezőnyét, ezért a mostani idényben az alsóházi csapatokhoz csatlakozott a másodosztály első két helyezettje – a Pécs és az ELTE-BEAC –, és velük kiegészülve, oda-visszavágós rendszerben, tizennégy fordulóban dőlt el, melyik négy klub lesz az élvonal tagja a következő évadban. Mivel a PannErgy-MVLC-Miskolc gárdája az ötödik helytől feljebb már nem kapaszkodhat, ezért a kiesés sorsára jutott, ősztől az OB I/B-ben szerepel majd, várhatóan teljesen átalakuló szakmai stábbal és kerettel.

Címkék

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Régiségvásár
Hiányozni fog a Régiségvásárokról
Miskolc
A Miskolci Régiségvásár látogatói számára már ismerős lehet az az énekes, aki szinte minden alkalommal fellép a főutcán.
Képgaléria
Tízéves a Symphonia. Fotó: Osztie Tibor
A zene, amely utat mutat: tízéves a Symphonia
MiskolcOktatásKultúra
Fennállásának tizedik évfordulóját ünnepelte a Symphonia Alapfokú Művészeti Iskola. Jubileumi gálakoncertet tartottak a vasgyári növendékek.
Képgaléria
Avasi útfelújítás
Közlekedési információk kedden: útlezárások és sávszűkítések várhatók Miskolcon
Miskolc
Megkezdődött az Avas főútjának teljes felújítása, több helyszínen forgalomkorlátozásra kell számítani.
Harmadik egymilliós mérföldkövéhez érkezett a „Ne dobd el – ajánld fel!” kampány
MiskolcOktatásSzabadidő
Újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett a Miskolci Egyetem „Ne dobd el – ajánld fel!” elnevezésű fenntarthatósági és társadalmi felelősségvállalási kampánya. Az egyetemi közösség által összegyűjtött visszaváltható palackok után befolyt összegből ezúttal egymillió forintos adományt vehetett át a Baráthegyi Vakvezető Kutya Iskola Alapítvány.