„Moss egy olyan korban volt a legkiemelkedőbb versenyzők egyike, amikor nem volt szokás megélni a visszavonulást. Rengeteg versenyző, még a legnagyobbak közül is sokan előbb-utóbb odavesztek a pályán, így csak kevés nagy nevű társa jutott el az ezredfordulóig. Azon kevesek közül is mindenkivel végzett az idő mára. Moss volt az utolsó nagy mesélő, aki még tudta, milyen volt az ötvenes évek Monacójában pezsgőzni a kikötő melletti dobogón, vagy hogy milyen volt átélni az '55-ös Le Mans-i tragédiát, az autósport talán legsúlyosabb tömegbalesetét.” – emlékezik vissza rá a Totalcar.
Elment az utolsó régi nagy, meghalt Stirling Moss
Létrehozva
Húsvétvasárnap a kora reggeli órákban, életének kilencvenedik évében meghalt Sir Stirling Moss, az utolsó nagynevű autóversenyző, aki részese volt az ötvenes évek autósportjának és a Formula-1 világbajnoksággá érésének.
Ez is érdekelhet
Romániába utaznak
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.