Ugrás a tartalomra

Ankétra várják a kosárlabdázás kedvelőit

Létrehozva
Közönségtalálkozót tartanak csütörtökön 18 óra 30 perctől a DVTK Arénában.
Kép
dvtk-arena.jpg.png

A DVTK HunTherm női kosárlabdacsapatának háza táján jelentős változások történtek, ezekről adnak tájékoztatást a sportág kedvelőinek. Szó lesz az elmúlt időszak átalakulásához vezető folyamatokról, a távozott játékosokról, az új igazolásokról és a 2026/2027-es szezon NB I-es csapatáról is.

Az ankéton részt vesz: Szabó Tamás, a DVTK főtitkára, Konkoly Ádám ügyvezető, Magyar Gergely vezetőedző, valamint Rónai Attila, a Huntherm Consulting Kft. tulajdonosa.

A rendezvényre várják az érdeklődő szurkolókat és a piros-fehérekkel szimpatizáló nézőket.

A DVTK Arénájában csütörtökön este kerülnek terítékre a piros-fehérek női kosarasainak időszerű ügyei. Fotó: magánarchívum

Ez is érdekelhet

Év tesitanára képünk illusztráció
Hamarosan kiderül, hogy kik Az év tesitanárai
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Lezárult a szavazás, következik az eredményhirdetés és a díjazás.
Szinay Csaba csütörtökön lép szőnyegre Brazíliában. Fotó: magánarchívum
Világbajnokságra készült a DVTK-s Szinay Csaba
SportSport
Birkózás: Brazíliavárosban rendezik az egyetemi világbajnokságot.
Ötödik a DVTK
SportMiskolcBelföld
Cselgáncs: felnőtt csapatbajnokság, Budaörs, kilenc nevező együttes.
Három nap, két verseny, remek eredmények
SportMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Az elmúlt hétvégén Monoron szerepeltek a miskolci sportolók.