Ugrás a tartalomra

Vereséggel búcsúztak az élvonaltól

Létrehozva
Vízilabda: E.ON férfi OB I-es bajnokság, alsóházi rájátszás, helyosztó, 14. (utolsó) forduló.
Preview Image
A miskolciak kiestek az élvonalból. Osztie Tibor képgalériája

A találkozó eredményétől függetlenül már korábban eldőlt, hogy a miskolciak kiestek az OB I-ből, ősztől az OB I/B-ben folytatják szereplésüket. 
PannErgy-MVLC-Miskolc – Kaposvári Vízilabda Klub 12–18 (3–3, 3–3, 4–7, 2–5)
Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda, 200 néző. V.: Kádár J., Juhász T.
PannErgy-MVLC-Miskolc: Moravcsik – Almási 2, Bikki-Petró, Regős 1, Némethy 2, Várkonyi 1, Molnár G. 4. Csere: Szabó I., Németh, Dobszai, Kedves, Sipos, Fedac 2. Vezetőedző: Popovics Miklós.

Statisztika
Gól/lövés: 12/32, ill. 18/40
Akciógól: 5/14, ill. 8/22
Gól/Emberelőny: 3/8, ill. 3/9
Gól/Büntető: 1/2, ill. 2/2
Védés: 9/27, ill. 10/22

Címkék

Ez is érdekelhet

Rutinos támadót igazolt a DVTK
SportMiskolc
Visszatért Diósgyőrbe Molnár Gábor.
Mirko Dujmic is a Maciknál marad
SportMiskolc
A szerb nemzetiségű csatár a 2026/2027-es szezonban is a DVTK Jegesmedvék Erste ligás csapatában szerepel majd.
Nicole Enabosi Diósgyőrben folytatja pályafutását
SportMiskolcVilág
Amerikai-nigériai játékost igazolt a DVTK HunTherm NB I-es női kosárlabda-csapatába.
Több mint százan játszottak
SportMiskolc
Először éjszakáztak Diósgyőrött.