Molnár Gábor kettő híján kétszáz élvonalbeli mérkőzésen lépett pályára, és 2020 tavaszától 2022 nyaráig már szerepelt piros-fehérben.
– Alapvetően jó érzésekkel tértem vissza, egyedül annak nem örülök, hogy az NB II.-ben szerepel a Diósgyőr, azonban bízom benne, hogy hamarosan feljut az élvonalba a klub – idézi Molnár Gábor szavait a klubhonlap.
– A tárgyalások során nagy elvárásokat fogalmaztam meg felé mind játékban, mind abban, hogy megmutassa, mennyire fontos dolog számára a DVTK mezét viselni, és még mindig komoly teljesítményre képes - árulta el Vincze Richárd sportigazgató. - Bízom benne, hogy sok szép megoldással, gólokkal és gólpasszokkal örvendezteti meg a szurkolóinkat.
További részletek a dvtk.eu-n.