Az NB I-es női bajnokság 2025/26-os idényében a hatodik helyet szerezték meg a piros-fehérek. Blázsovics Péter vezetőedző a klub honlapjának értékelte a pontvadászatot és szereplésüket reálisnak, az erőviszonyok alapján jónak tartotta.
A munkáját a diósgyőrieknél folytató szakvezető elmondta, hogy a játékosok jelenleg már szabadságukat töltik. Július 15-től azonban már atlétikai és fizikai tréningeket kell elvégezniük ahhoz, hogy megfelelő állapotban térjenek majd vissza. A tényleges alapozást augusztus 3-án, hétfőn hazai környezetben kezdik majd. Céljaikról még korai beszélni, a szakvezető azonban úgy ítéli meg, hogy bekerülhetnek az első négy közé.