A június 5-én Debrecenben megrendezett Rendőrségi Országos Kispályás Labdarúgó Bajnokságon a B.-A.-Z. Megyei Rendőr-főkapitányság képviseletében pályára lépő játékosok - nagyszerű játékkal - a III. helyezést szerezték meg. A döntőbe jutott három csapat (Baranya, Csongrád és Borsod-Abaúj-Zemplén) helyezési sorrendjében nem a gólok, hanem az időjárás döntött. A felhőszakadás miatt az utolsó mérkőzést nem lehetett lejátszani, így sorsolás alapján két első helyezést adtak át a szervezők, a borsodi csapat pedig a III. helyezése mellé megkapta a „Fair play” díjat is. A bajnokság legjobb kapusa Bene Ferenc, r. ftzls. a Miskolci Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály baleseti helyszínelője lett.
Csapatkép:
Álló sor (balról): Espák Pál (Sárospatak), Friedel Zoltán (Miskolc), Juhász Zoltán (Tiszaújváros), Mózes András (Sárospatak), Saláta László (Edelény), Nyeste László (Mezőkövesd).
Guggolnak (balról): Virág József csapatkapitány (Miskolc), Szmrek Tamás (Miskolc), Bene Ferenc (Miskolc), Fészki Szabolcs (Kazincbarcika).