Befejeződtek az alacsonyabb osztályú asztalitenisz-csapatbajnokságok, s lejátszották már a kiírt osztályozó mérkőzéseket is. Az NB III-as vetélkedésben a Mályi SE legénysége szerezte meg az első helyet. Igaz, óriási csatában, hiszen az Észak-Magyarország B-csoportban mindössze egyetlen ponttal előzték meg a Tiszaújváros II csapatát. A mályiak 18 mérkőzésük közül 15-öt nyertek meg, 2 végződött döntetlennel, s egy vereséget szenvedtek. Így jött össze a 32 pont, ami a bajnoki címet jelentette a számukra.
Mindez azonban korántsem ért automatikus feljutást, ahhoz még egy oda-visszavágós osztályozót kellett sikerrel venniük Lovászik Jánoséknak (rajta kívül Makranczi László, Péntek Attila, Péntek Zoltán és Sztupák Zoltán szerepelt az együttesben). Gyöngyöspatán 12–6-os vendégsiker született, így hazai környezetben már belefért egy 7–11-es vereség is. Ezzel a Mályi SE gárdája felkerült az NB II-be, Kriston Béla edző legénysége az őszi idényt egy osztállyal feljebb kezdheti.
Mindez azonban korántsem ért automatikus feljutást, ahhoz még egy oda-visszavágós osztályozót kellett sikerrel venniük Lovászik Jánoséknak (rajta kívül Makranczi László, Péntek Attila, Péntek Zoltán és Sztupák Zoltán szerepelt az együttesben). Gyöngyöspatán 12–6-os vendégsiker született, így hazai környezetben már belefért egy 7–11-es vereség is. Ezzel a Mályi SE gárdája felkerült az NB II-be, Kriston Béla edző legénysége az őszi idényt egy osztállyal feljebb kezdheti.