A Miskolci Egyetem és a Magyar Szabadalmi Hivatal közös szervezésében holnap (szerda) délután két órakor nyitják meg az egyetemi Galériában a FormaTúra – Magyar Formatervezési Díjpályázat 2003-2007 díjazottjainak kiállítását.
Az érdekes és látványos bemuatatót Prof. Dr. Dobróka Mihály tudományos és nemzetközi rektorhelyettes és Pohárnok Mihály, a Design Terminál Kht. ügyvezető igazgatója, a Magyar Formatervezési Tanács tagja ajánlja mad az érdeklődők figyelmébe.
A kiállítás szeptember 25-ig, hétfőtől pénteking naponta 10-16 óra között, szeptember 26-án, a kutatók éjszakáján 10-24 óra között tekinthető meg.
Az érdekes és látványos bemuatatót Prof. Dr. Dobróka Mihály tudományos és nemzetközi rektorhelyettes és Pohárnok Mihály, a Design Terminál Kht. ügyvezető igazgatója, a Magyar Formatervezési Tanács tagja ajánlja mad az érdeklődők figyelmébe.
A kiállítás szeptember 25-ig, hétfőtől pénteking naponta 10-16 óra között, szeptember 26-án, a kutatók éjszakáján 10-24 óra között tekinthető meg.