
Forrás: dvtk.eu
Toma Sándor szakmai igazgató tanítványai egy szettet engedélyezve ellenfelüknek diadalmaskodtak Budapesten a Hercules csapata ellen.
Edzői értékelés:
Toma Sándor: - A mérkőzés korai kezdési időpontja miatt kicsit álmosan kezdtük a játékot, de amikor bemelegedtünk, akkor átvettük az irányítást és fölényesen tudtunk nyerni végig a nagyon lelkesen játszó hazaiak ellen.
Hercules - DVTK 1-3 (21, -15, -19, -16)
A DVTK legközelebb a DEAC csapatát fogadja a Generali Arénában január 13-án, szombaton 15 órától.