Ugrás a tartalomra

Győzött az MVK Zrt. csapata az országos versenyen

Létrehozva
Az MVK Zrt. munkatársai első helyen végeztek a Közúti Utaskapcsolati Dolgozók Országos Versenyén, amelyet október 9–10-én rendeztek meg Felsőtárkányban, a Bambara Hotelben. A megmérettetés szervezői a MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Baross Gábor Oktatási Központja és a Volán Egyesülés voltak.
Kép
20251009_150013.jpg
Fotó: MVK

Az MVK Zrt. csapata győzött a Közúti Utaskapcsolati Dolgozók Országos Versenyén! A rangos megmérettetést immár kilencedik alkalommal rendezték meg a MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Baross Gábor Oktatási Központja és a Volán Egyesülés szervezésében, Felsőtárkányban, a Bambara Hotelben, 2025. október 9-10. között - számolt be róla az mvkzrt.hu.

Az MVK csapata a kreatív bemutatkozás szekcióban "Men in Black" tematikájú produkciójával aratott sikert a zsűri és a közönség körében. A kollégák egy galaktikus űrutazási szolgáltató mindennapjait elevenítették meg az ügyfélszolgálati, jegyellenőrzési és autóbuszvezetői helyzeteken keresztül. A feladat az volt, hogy nem mindennapi képességekkel és humorérzékkel oldják meg a galaxis utasainak bonyolult szituációit, ezzel maximálisan elérve az utasok elégedettségét.

Mint írják, a szakmai verseny során is ragyogóan teljesítettek az MVK kollégái: ügyfélkapcsolati tesztet oldottak meg, majd egy összetett esettanulmányt dolgoztak fel, amely mély szakmai ismereteket igényelt. A szituációs játékban színészek segítségével kellett életszerű ügyfélkapcsolati problémákat megoldaniuk, amelyben az MVK csapata magabiztosan bizonyította rátermettségét a kommunikáció, konfliktuskezelés és problémamegoldás terén.

A csapatok teljesítményét egy öt fős szakmai zsűri értékelte, amelynek elnöke Borbélyné dr. Szabó Ágnes, a Közlekedéstudományi Intézet Közszolgáltatási igazgatója volt.

A kétnapos rendezvény azonban nemcsak a versengésről szólt: a résztvevők egy workshopon megosztották egymással tapasztalataikat, hogy a legjobb gyakorlatokat közösen fejlesszék tovább.

Miskolcot Szirtes Zsoltné (Judit), Hámori Zoltán és Szuhogyi Norbert képviselték, felkészítésükért: Gadnai-Bodnár Éva, Csüriné Ficsura Andrea, dr. Bíró Attila, Kovács Krisztina és Seri Viktória voltak felelősek.

Ez is érdekelhet

Nem marad magára az ügyintézésben: indul a SegítőPont Miskolcon
Miskolc
Nem minden ügyintézés egyszerű, de segítséggel könnyebb. Ennek érdekében Miskolcon új szolgáltatás indul azok számára, akik támogatást igényelnek a digitális felületek használatában, az online ügyintézésben vagy a szükséges dokumentumok kezelésében.
Világbajnokságon képviselik hazánkat a Miskolcz-Revital TSE versenyzői
MiskolcSportSzabadidő
A szezon első felében több alkalommal is sikeresen képviselték Magyarországot korosztályuk és kategóriájuk Európa-bajnokságán a Miskolcz-Revital TSE versenyzői. A világversenyekre való kijutás delegálás alapján működő rendszerben történik.
Újra ülésezett a Rehabilitációs Foglalkoztatási Tanács
Miskolc
Hosszabb szünet után újra összeült az önkormányzat Rehabilitációs Foglalkoztatási Tanácsa hétfő délelőtt a városháza közgyűlési termében.
Ezüst- és bronzérmet szereztek
MiskolcSport
Kosárlabda: B33 (3x3) országos diákolimpia döntő, A kategória (5-8.
osztályosok), Budapest.