Ugrás a tartalomra

Kell még a napsugár az idei szőlőnek!

Létrehozva
A szőlő érésének kedvez a napokban tapasztalható, az évszakhoz képest szokatlanul meleg időjárás, de a termés mennyiségét már nem fogja jelentősen növelni, mondják a tokaj-hegyaljai szőlősgazdák Talán indul a vénasszonyok nyara - bizakodik az Árvay Pincészet tulajdonosa. – A szőlők szépek. Néhol már a furmint- és hárslevelű szemek is színesek - szinte ehetőek. Be kell hogy valljam, sajnos nem mindenütt. 20 éve nem volt ilyen lisztharmatfertőzés az országban.
A növényvédő szerekre idén 20-30 százalékkal többet kellett költeni, mint az elmúlt évben. Szőlőben dolgozó csapataink egész évben háborúban álltak. Gyomok, időjárási anomáliák, lisztharmat, peronoszpóra, zöldrothadás...
Nem könnyű beismerni, hogy a lisztharmat ellen több dűlőben is súlyos vereséget szenvedtünk – fogalmazott igen szemléletesen Árvay János.
Nem marad hát más, mint előre nézni. Jövőre másként kell jó néhány dolgot tennünk.
Levonva a tanulságot, most inkább a szüretre koncentrálunk.
Megvolt az első próbafokolásunk ma a Szarvas dűlőben. Sauvignon Blanc-unk 207 gramm cukorral és 8 ezrelék savval mutatja magát. Majdnem jó...
Így fogalmazott Árvay János, a Magyar Bor Akadémia és a Pannon Bormíves Céh tagja, akit borásztársai és a Hegyközség tajgai 2000-ben az Év tokaj-hegyaljai borászának választottak, majd megkapta a Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjét. 2003-ban kitüntették a "Magyarok Európáért" díjjal, illetve elnyerte az "Év bortermelője 2003" címet is.