Ugrás a tartalomra
Női röplabda Extraliga - Simán nyert a címvédő Békéscsaba
Létrehozva
2018. január 16., kedd – 19:27
Sport
Csapatsport
A címvédő Békéscsaba könnyed győzelmet aratott a Jászberény felett a női röplabda Extraliga keddi mérkőzésén.
A cikk megosztása
Eredmény:
LINAMAR-Békéscsabai RSE - Jászberény VT 3-0 (19, 19, 16)
Miskolc
Sport
Belföld
Világ
Gazdaság
Oktatás
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kultúra
Vélemény
Bulvár
Baleset
Bűnügy
Havaria
Celebhírek
Életmód
Gasztro
Egészség
Egyház
Szabadidő
Tudomány
Környezet
Fotógaléria
Videógaléria