A litvániai Európa-bajnokságra hangoló magyar nemzeti együttes Belgium, Németország és Spanyolország válogatottjával mérte össze tudását. Csapatunk keretében helyet kapott Fárbás Eliza és Poczkodi Zsófia, a DVTK HunTherm NB I-es gárdájának tagja, szakvezetőként pedig Magyar Gergely, a diósgyőriek vezetőedzője és Ábrahám Márta, a piros-fehérek másodedzője meccselt. Fiataljaink legyőzték a németeket és a spanyolokat, a belgáktól viszont kikaptak, így két sikerrel a lábukban indulhatnak a július 4-én kezdődő kontinensviadalra.
Az Európa-bajnokságra hangoltak
Ez is érdekelhet
Újabb történelmi érdekességek Miskolcról
Folytatódik sorozatunk: Reiman Zoltánnak, a Szemelvények Miskolc város történetéből blog szerkesztőjének az írásait közöljük, helytörténeti érdekességekkel.
Tóth Anna bronzérmes a bronzon
Atlétika: nemzetközi versenyt rendeztek hétfőn este Dániában.
Folytatódik az Avas főútjának teljes körű felújítása nyáron is
Miskolcon az útfelújítási program végrehajtása alatt forgalomkorlátozásokra, sávszűkítésekre kell számítani.
Összeült Miskolc közgyűlése: járatseriff-beszámoló, ingatlaneladások, hitelkeret-emelés – élő videó
Kövesse velünk élőben Miskolc város közgyűlését reggel 7 órától. Szó esik többek között a folyószámla-hitelkeret emeléséről, önkormányzati ingatlanok értékesítéséről, óvodai csoportösszevonásokról, járatseriff-rendszer működéséről, valamint a Városi Klímaszerződés előrehaladásáról.