Közúti közlekedési balesetre hívták fel a minap.hu szerkesztőségének figyelmét olvasóink. Az eset a Szentpéteri kapuban történt, az Őszi Napsugár Otthon magasságában, 15 óra körül.
Az egyik miskolci közösségi csoportban közölt fotókon az látszik, hogy egy pezsgő színű kombi keresztben a kerékpárúton, orral a kerítésbe fúródva állt meg.
Zupkó Jázmin Ajándék, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság kommunikációs munkatársa érdeklődésünkre megerősítette, hogy kollégái, valamint a mentők már a helyszínen vannak. Vizsgálják a baleset körülményeit, egyelőre nem világos, mi is történt pontosan.
Valamit elnézhetett a sofőr, mindenesetre szerencsére senki nem sérült meg az anyagi káros balesetben.